HUMANITARINIO IR SOCIALINIO UGDYMO SKYRIUS
Tikyba, etika
vyresnioji mokytoja Irena Jonikaitė
vyresnioji mokytoja Ieva Vedeikytė
Lietuvių kalba
mokytoja metodininkė Laimutė Buterlevičienė
mokytoja metodininkė Regina Kačinskienė
vyresnysis mokytojas Valdemaras Kaupinis
vyresnioji mokytoja Zita Kibickienė
mokytoja metodininkė Aurelija Levulytė-Markevičienė
vyresnioji mokytoja Marija Miknevičienė
vyresnioji mokytoja Viktorija Pėdnyčienė
vyresnioji mokytoja Asta Stoškuvienė
vyresnioji mokytoja Bronė Tuskenienė
Anglų kalba
vyresnioji mokytoja Daiva Altanaitė
mokytoja Aurelija Levulytė-Markevičienė
mokytoja metodininkė Vaida Mickienė
mokytoja metodininkė Lina Morkūnienė
mokytoja ekspertė Miglė Ogorodnikovienė
vyresnioji mokytoja Lijana Pabalienė
vyresnioji mokytoja Idalija Butkienė
vyresnioji mokytoja Danutė Belovienė
vyresnioji mokytoja Jurgita Vencienė
mokytoja metodininkė Daina Norkuvienė
Prancūzų kalba
mokytoja metodininkė Erika Kišūnienė
Rusų kalba
mokytoja metodininkė Galina Jakimavičienė
mokytoja ekspertė Ala Tichomirova
Vokiečių kalba
mokytoja metodininkė Alvyda Menčinskienė
Istorija
vyresnioji mokytoja Aušra Cibienė
mokytoja metodininkė Vilma Cironkienė
mokytoja metodininkė Saulė Čepononienė
vyresnioji mokytoja Regina Rimkienė
vyresnysis mokytojas Vidas Strioga
Geografija
vyresnioji mokytoja Jurgita Abromaitienė
mokytojas metodininkas Dalius Pranculis
Ekonomika
mokytoja Saulė Čepononienė
TIKSLIŲJŲ, GAMTOS MOKSLŲ, MENINIO IR TECHNOLOGINIO UGDYMO SKYRIUS
Matematika
mokytojas metodininkas Antanas Apynis
mokytoja ekspertė Violeta Bugailiškytė
mokytoja metodininkė Vera Čijunskienė
mokytojas metodininkas Jonas Indrašius
mokytoja metodininkė Alvydė Kuldienė
vyresnioji mokytoja Virginija Kargaudienė
mokytoja metodininkė Bronė Zakienė
mokytojas Tomas Silvanavičius
Informacinės technologijos
vyresnioji mokytoja Aurelija Liubartienė
mokytoja ekspertė Rima Šiaulienė
mokytoja metodininkė Lina Šiškauskienė
Fizika
mokytoja metodininkė Hanorata Malevska
mokytoja ekspertė Roza Miliajeva
mokytojas metodininkas Vidas Pakštas
Biologija
vyresnioji mokytoja Jurga Ališauskienė
mokytoja Lina Čelnaitė
mokytojas ekspertas Romas Darafėjus
Chemija
vyresnioji mokytoja Vilija Pautienienė
vyresnioji mokytoja Ramunė Steponavičienė
mokytoja metodininkė Rūta Valančienė
Kūno kultūra
vyresnioji mokytoja Lina Mickuvienė
mokytoja ekspertė Dalė Nutautienė
mokytojas metodininkas Jonas Ramaška
mokytojas Robertas Ramaška
vyresnioji mokytoja Birutė Valatkevičienė
Dailė
vyresnioji mokytoja Judita Uogintaitė
Muzika
mokytoja ekspertė Daiva Merkienė
Šokiai
vyresnioji mokytoja Rūta Sodeikienė
Teatras
mokytoja metodininkė Aldona Ramelienė
Braižyba, technologijos
vyresnysis mokytojas Žalvyris Buterlevičius